Endüstriyel Proses Suyu Üretimi

Endüstriyel Proses Suyu Üretimi suyun fiziksel ve kimyasal yapısının değiştirilerek sanayilerde ihtiyaç duyulan uygun şartlara getirilmesi işlemidir.

Tekstil, kimya, kağıt, boya ve deri mamul üretimi gibi muhtelif endüstriler için uygun proses suyu, Rielli Endüstriyel Proses Suyu Üretim Tesisleri ile basit tortu filtrelerinden başlayarak ultrafiltrasyon, ters osmoz ve gerektiğinde elektrodeiyonizasyona kadar farklı saflaştırma teknikleri kullanılarak sağlanır.

Endüstriyel Proses Suyu Üretimi

Bir Rielli endüstriyel proses suyu (sanayi proses suyu) hazırlama tesisi tasarlanırken yönetim, mühendislik ve uygulama aşamalarında işletmeyle tam bir uyum içinde olmasına dikkat edilir.

Bu çerçevede;

Yönetim açısından: İlk yatırım maliyeti, yatırımın finansmanı, işletme giderleri, üretilecek suyun maliyeti, yatırımın finansal etkinliğini kapsar.

Mühendislik açısından: İşletmenin ihtiyaçları, fiziksel yerleşim olanakları, su kaynağının özellikleri ve kıtlığı, proseste kullanılacak suyun olanak varsa geri kazanımla sağlanmasını sağlar.

Uygulama açısından: Kullanıcıya ek yük getirmemesi, kolay izlenebilir olması, etkin bir otomasyona sahip olması, yedek parça ve sarf malzemeleri lojistiği ve daha birçok ek ihtiyaç ve özellikler dikkate alınarak endüstriyel proses suyu tesislerimiz, kullanıcıya en uygun şekilde tasarlanır ve üretilir.

Endüstriyel proses suyu üretim tesislerinde kullandığımız teknikleri aşağıdaki bağlantılardan görüntüleyebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

İhtiyacınıza özel çözümler için aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.